Miłość Kredytowa 9

Zapraszamy do organizacji imprez korporacyjnych, eventów, bankietów, cateringu, konferencji, szkoleń i innych imprez okolicznościowych. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia!

Miłość Kredytowa 9 to młodsza siostra Patio. Wyróżnikiem Miłości i Patio są przede wszystkim wizja funkcjonowania i program. Cechuje je połączenie aktywności o bardzo zróżnicowanym charakterze, działających w różnych porach dnia: kawiarni, klubu, sklepu z płytami winylowymi, salonu golibrody, studia postprodukcyjnego, galerii sztuki, studia nagrań czy przestrzeni eventowej.

Takiej wielofunkcyjności sprzyja struktura przestrzenna lokalu – rozbudowana w dwóch poziomach sekwencja pomieszczeń o różnej skali i proporcjach, rozmaicie doświetlonych. Przemieszczanie się po lokalu przypomina wędrówkę w głąb labiryntu, w którym odkrywa się kolejne niespodzianki: stonowaną kolorystkę, wzbogaconą miejscami o mocniejsze akcenty, naturalne, proste materiały: dąb, przejrzyste szklenia, malowaną na czarno stal, klasyczne modele mebli malowane na szaro oraz efemeryczny, falujący papierowy sufit.

Program artystyczny Miłości i Patio sięga daleko w głąb alternatywnej muzyki klubowej. W przestrzeniach kamienicy przy Kredytowej 9 zawitali artyści z Polski i zagranicy, m.in.: Gaslamp Killer, Nosaj Thing, Brodinski, Watsky, RYSY, Portico, Omar Souleyman, Dam Funk, Abra, Tommy Genesis, Hypnotic Brass Ensemble, Dam Funk, What So Not, Low Leaf, Anderson Paak, Snakehips, DuIt, KAMP!,  Princess Nokia, Stwo, O.S.T.R., Catz’n Dogz i wielu innych.

Zapraszamy do organizacji imprez korporacyjnych, eventów, bankietów, cateringu, konferencji, szkoleń i innych imprez okolicznościowych. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia!

Ogromne możliwości oraz doświadczenie w obsłudze eventów oraz imprez integracyjnych czynią naszą Klubokawiarnię jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc w Warszawie. Dużo różnych przestrzeni pozwala na organizację imprez nawet do 1000 osób. Miłość kredytowa 9 Warszawa to miejsce nie tylko na imprezy firmowe i przyjęcia okolicznościowe, ale również szkolenia, konferencje, pokazy mody, konkursy oraz koncerty. Różnorodne możliwości aranżacyjne sprawią, że każdy event oraz impreza będzie na najwyższym poziomie.

Doskonały sprzęt audio oraz profesjonalne oświetlenie sprawią, że każda impreza będzie perfekcyjna.

Nasza obsługa jest pełna zaangażowania i profesjonalizmu, a to wszystko… z Miłości do Was!

ZAINTERESOWANY?

DOŁĄCZ DO NAS

  • TOUR HUB Sp. z o.o. : Ul. Wspólna 63B lok. 2 00-687 Warszawa NIP: 7010944321