MerlinX

MerlinX jest systemem rezerwacyjnym i wszechstronną porównywarką ofert wspierającą potrzeby rynku turystycznego. Nasz 35 osobowy team pracuje we Wrocławiu, aby rozwijać i utrzymywać system MerlinX oraz gotowy portal Vacations CMS.

Naszą misją jest tworzenie wielofunkcyjnego systemu, który umożliwia łatwe wyszukiwanie, porównywanie, a także rezerwowanie ofert turystycznych. Dostarczamy agentom turystycznym optymalne narzędzie pozwalające na perfekcyjne doradztwo swojemu klientowi, znalezienie najlepszej ceny, a także najatrakcyjniejszej oferty.

Zaletą systemu jest jego wszechstronność połączona z prostotą obsługi, dostosowana do potrzeb nowoczesnego biura. Każdy agent może dzięki niemu konkurować nawet z dużymi graczami na rynku turystycznym, gdyż dostarczana przez nas technologia należy do najbardziej innowacyjnej w branży.

Współpracuje z nami 2500 biur podróży, wszystkie największe portale zajmujące się sprzedażą wycieczek oraz 80 touroperatorów. Rocznie przez nasz system przechodzi blisko 2 miliony transakcji i obsługiwanych jest około 800 wyszukań na sekundę.

Marka MerlinX rozwinęła skrzydła w 2001 roku. Pomysł stworzenia porównywarki był jak na tamte czasy na polskim rynku bardzo nowatorski. Jednocześnie budził kontrowersje, ponieważ żaden organizator turystyki nie chciał dołączyć do systemu. Jedynie Neckermann, Itaka, Tui, Sindbad i Sun&Fun wspierali nasze pomysły i byli otwarci na współpracę. W późniejszym czasie do MerlinX dołączył Grecos, Alfa Star i Exim, a więc firma skupiła wokół siebie największych specjalistów od organizacji turystyki.

Od 2008 roku 40% udziału należy do firmy Sabre, która jest globalnym potentatem tworzącym oprogramowanie używane przez linie lotnicze i biura podróży na całym świecie. Firma ma siedzibę w Dallas i zatrudnia 11 000 pracowników.

  • Rodzaj partnera Partner
  • Strona internetowa merlinx.pl
  • Polub
ZAINTERESOWANY?

DOŁĄCZ DO NAS

  • TOUR HUB Sp. z o.o. : Ul. Wspólna 63B lok. 2 00-687 Warszawa NIP: 7010944321