Cyprus Tourism

Cypryjska Organizacja Turystyczna (CTO) jest rządową organizacją, działającą pod nadzorem Ministerstwa Handlu, Przemysłu i Turystyki. CTO powstała i działa na podstawie przepisów Prawa Cypryjskiej Organizacji Turystycznej z 1969-2005 i Rozporządzenia o Strukturze i Warunkach Zatrudnienia oraz Administracji i Finansów.

CTO prowadzi biura zarówno na Cyprze, jak i za granicą. Siedziba CTO znajduje się w Nikozji (Nicosia), podczas gdy Biura Regionalne są zlokalizowane w innych miastach i obszarach na całej wyspie – Nikozja (Lefkosia), Limassol (Lemesos), Larnaka (Larnaca), Agia Napa, Protaras, Pafos (Paphos), Kato Pafos (Kato Paphos), lotnisko w Larnace (Larnaca Airport), lotnisko w Pafos (Paphos Airport), Port w Limassol (Limassol Port), Germasogeia, Platres i Polis Chrysochous. Organizacja posiada również sześć Inspektoratów działających w Nikozji, Limassol, Larnace, Pafos, Agia Napa i Polis Chrysochous.

Ponadto Cypryjska Organizacja Turystyczna posiada biura w piętnastu głównych miastach świata – Londynie, Frankfurcie, Berlinie, Paryżu, Sztokholmie, Atenach, Milanie, Zurychu, Amsterdamie, Moskwie, Tel Awiwie, St. Petersburgu, Warszawie, Dubaju i Kijowie.

ZAINTERESOWANY?

DOŁĄCZ DO NAS

  • TOUR HUB Sp. z o.o. : Ul. Wspólna 63B lok. 2 00-687 Warszawa NIP: 7010944321