AM Art.-Media Agencja PR

Agencja wspiera więc inicjatywy społeczne i kulturalne, angażuje się w organizację przedsięwzięć o charakterze historycznym i patriotycznym.

Agencja dostosowuje działania do potrzeb klienta, oferując nadzór nad całością procesu komunikacji lub jej wybranymi elementami. Firma posiada dobre relacje z dziennikarzami mediów ogólnopolskich i regionalnych, specjalistycznych oraz opiniotwórczych. Współpracuje z organizacjami biznesowymi i ośrodkami eksperckimi oraz osobami znanymi i pełniącymi funkcje publiczne. AM Art-Media przez lata stała się jedną z największych i najlepszych firm PR w Polsce. Potwierdza to prestiżowy miesięcznik Press, który od lat umieszcza agencję na czołowych miejscach w transparentnym rankingu przychodów. Zespół specjalistów AM Art-Media pracuje dla największych polskich, zagranicznych i międzynarodowych koncernów.

Wysoka pozycja w branży PR to duża odpowiedzialność, która wiąże się z wykraczaniem poza działania prowadzone jedynie na rzecz klientów. Agencja wspiera więc inicjatywy społeczne i kulturalne, angażuje się w organizację przedsięwzięć o charakterze historycznym i patriotycznym. Warto wspomnieć o takich wydarzeniach, jak m.in. pomoc w organizacji Gali „Anny dla Anny” na rzecz Fundacji Anny Dymnej, obchodów 80-lecia Instytutu Historycznego Uniwersytetu Warszawskiego czy też 600-lecia Unii Horodelskiej, czyli Unii Polsko-Litewskiej. Agencja aktywnie działa na rynku sztuki, czego przejawem jest wspieranie Galerii Delfiny oraz wielu projektów artystycznych i wydawniczych.

ZAINTERESOWANY?

DOŁĄCZ DO NAS

  • TOUR HUB Sp. z o.o. : Ul. Wspólna 63B lok. 2 00-687 Warszawa NIP: 7010944321