sponsors

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
Biznesciti.com

Przedstawia informacje ze spółek giełdowych oraz firm działających na rynku, można na nim śledzić aktualne trendy biznesowe w Polsce i Europie.

Kurier365.pl

Biznes, kultura, podróże to główne tematy zainteresowań naszych czytelników.

Miłość Kredytowa 9

W samym środku Warszawy, na skrzyżowaniu ulicy Kredytowej 9 i Placu Dąbrowskiego 8, mieści się przedwojenna kamienica Goldsteina. Sercem kamienicy jest patio, które w 2014 roku zostało zaaranżowane na potrzeby klubokawiarni. Naturalne wykończenia, bujna roślinność, lunche, pyszna kawa, lemoniady, koktajle i imprezy do samego świtu – takie właśnie jest Patio Kredytowa 9.

Polonus

Polonus jest narodowym przewoźnikiem autokarowym świadczącym usługi przewozu osób w regularnej komunikacji lokalnej, dalekobieżnej i międzynarodowej.

Cyprus Tourism

Cypryjska Organizacja Turystyczna (CTO) jest rządową organizacją, działającą pod nadzorem Ministerstwa Handlu, Przemysłu i Turystyki. CTO powstała i działa na podstawie przepisów Prawa Cypryjskiej Organizacji Turystycznej z 1969-2005 i Rozporządzenia o Strukturze i Warunkach Zatrudnienia oraz Administracji i Finansów.

Lubelskie Convention Bureau

Lubelskie Convention Bureau jest neutralnym partnerem dla organizatorów wydarzeń biznesowych w województwie lubelskim (m.in. konferencje, kongresy, targi).

Warszawska Organizacja Turystyczna – Warsaw Convention Bureau

Warszawska Organizacja Turystyczna stowarzyszeniem publiczno-prywatnym, którego powstanie zainicjował Urząd miasta st. Warszawy.

Europejski Instytut Marketingu Miejsc

Instytut Best Place jest szeroko rozpoznawalną i cenioną organizacją ekspercką świadczącą usługi doradcze dla sfery publicznej na najwyższym poziomie. W pracy na rzecz swoich partnerów Instytut wykorzystuje filozofię i narzędzia marketingowe oraz wiedzę o współczesnej gospodarce i społeczeństwie.

Zbójnikolandia

Park rozrywki Zbójnikolandia to wizja stworzenia silnej marki regionalnej i zbudowania pierwszego w Europie parku tematycznego poświęcony zbójnikom karpackim. Idea ta pojawiła się podczas prac nad projektem Szlaku Zbójników Karpackich.

ZAINTERESOWANY?

DOŁĄCZ DO NAS

  • TOUR HUB Sp. z o.o. : Ul. Wspólna 63B lok. 2 00-687 Warszawa NIP: 7010944321