sponsors

Warszawska Organizacja Turystyczna – Warsaw Convention Bureau

Warszawska Organizacja Turystyczna stowarzyszeniem publiczno-prywatnym, którego powstanie zainicjował Urząd miasta st. Warszawy.

Europejski Instytut Marketingu Miejsc

Instytut Best Place jest szeroko rozpoznawalną i cenioną organizacją ekspercką świadczącą usługi doradcze dla sfery publicznej na najwyższym poziomie. W pracy na rzecz swoich partnerów Instytut wykorzystuje filozofię i narzędzia marketingowe oraz wiedzę o współczesnej gospodarce i społeczeństwie.

Zbójnikolandia

Park rozrywki Zbójnikolandia to wizja stworzenia silnej marki regionalnej i zbudowania pierwszego w Europie parku tematycznego poświęcony zbójnikom karpackim. Idea ta pojawiła się podczas prac nad projektem Szlaku Zbójników Karpackich.

Think MICE

Think MICE to magazyn poświęcony polskiej i międzynarodowej branży spotkań (MICE – meetings, incentives, conferences, events), który swoim zakresem obejmuje wszystkie jej segmenty: eventy, wyjazdy incentive, kongresy i konferencje.

Agencja Informacyjna

Agencja Informacyjna zajmuje się dostarczaniem informacji ważnych, interesujących i ciekawych z obszaru kultury i gospodarki. Publikuje też opinie, wywiady i reportaże.

MerlinX

Marka MerlinX rozwinęła skrzydła w 2001 roku. Pomysł stworzenia porównywarki był jak na tamte czasy na polskim rynku bardzo nowatorski. Jednocześnie budził kontrowersje, ponieważ żaden organizator turystyki nie chciał dołączyć do systemu. Jedynie Neckermann, Itaka, Tui, Sindbad i Sun&Fun wspierali nasze pomysły i byli otwarci na współpracę. W późniejszym czasie do MerlinX dołączył Grecos, Alfa Star i Exim, a więc firma skupiła wokół siebie największych specjalistów od organizacji turystyki.

Polska Izba Turystyki

Polska Izba Turystyki jest największą ogólnopolską organizacją samorządu gospodarczego przemysłu turystycznego, której działania skupiają się na ochronie interesów branży turystycznej oraz wspieraniu rozwoju polskiej przedsiębiorczości turystycznej.

ArtTravel.pl

ArtTravel.pl działa od 2009 roku. W swojej ofercie posiada kilka tysięcy artykułów, w tym: przewodniki turystyczne, mapy samochodowe, mapy ścienne, mapy turystyczne, atlasy, globusy podświetlane czy też globobary.

RaportCSR.pl

Portal co kwartał publikuje specjalny dodatek pt. Raport CSR - w całości poświęcony zrównoważonemu rozwojowi i społecznej odpowiedzialności biznesu.

Fundacja im. XBW Ignacego Krasickiego

W ramach Fundacji powołane zostały zespoły doradczo-analityczne, w szczególności pn.: „Instytut Prawo i Gospodarka”, „Instytut Wspierania Niezależności Mediów” oraz „Instytut Społecznej Odpowiedzialności Biznesu”, który prowadzi portal RaportCSR.pl

ZAINTERESOWANY?

DOŁĄCZ DO NAS