Żaneta Szpakowska
Dyrektor sprzedaży globalnej na Europę Wschodnią, Marriott International
Absolwentka Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie narodziła się jej pasja do turystyki. Swoją wiedzę z zakresu zarządzania w tej branży pogłębiała na studiach podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej.

Pierwsze kroki w biznesie turystycznym stawiała pracując dla tour operatorów, między innymi dla Orbis Travel i Exim Tours, gdzie zajmowała się przygotowywaniem i rozwijaniem oferty wyjazdów zagranicznych. W 2013 r. skierowała swoje zainteresowania w stronę business travel i podjęła pracę jako sale manager Marriott International. Od tamtej pory reprezentuje Global Sales Organization sieci Marriott w Polsce. Niecałe dwa lata temu jej obszar odpowiedzialności powiększył się o całą Europę Wschodnią. Branża MICE jest jednym z filarów działalności tej międzynarodowej sieci.

WYSTĄPIENIA

Program VI Forum Promocji Turystycznej
23 października w hotelu Polonia Palace poruszymy tematy: promocji MICE, turystyki zimowej, marketingu miejsc turystycznych różnego rodzaju i turystyki w Polsce jako produktu spakietowanego
ZAINTERESOWANY?

DOŁĄCZ DO NAS

  • TOUR HUB Sp. z o.o. : Ul. Wspólna 63B lok. 2 00-687 Warszawa NIP: 7010944321