Wojciech Fedyk
Ekspert w zakresie biznesu turystycznego, promocji i zarządzania w turystyce
Doradca i ekspert oceniający od 2007 r. w funduszach europejskich i kilku instytucjach wdrażających. Pracował jako wykładowca na Uniwersytecie Wrocławskim, Wyższej Szkole Handlowej i Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, obecnie - w Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

Pracował na stanowiskach kierowniczych w wydziałach turystyki w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim i Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego, jako dyrektor Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej i prezes Forum ROT, były prezes Polskiej Organizacji Turystycznej, członek Rady POT oraz Przewodniczący Rady Nadzorczej PART S.A., a także prezes i członek zarządów w strukturach PTTK i PTSM, wiceprezes i dyrektor ds. marketingu w DGT sp. z o.o., menedżer d/s turystyki medycznej w Creator sp. z o.o. we Wrocławiu.

Licencjonowany przewodnik turystyczny, pilot wycieczek i informator turystyczny I klasy. Autor kilkudziesięciu publikacji naukowych, strategii, raportów i analiz, projektów promocyjnych i wniosków o dotacje ze sfery rozwoju i promocji turystyki. Pomysłodawca powołania grupy Tourist Consulting oraz Redaktor bloga turystycznego “Porozmawiajmy o turystyce. Praktyczny przewodnik doradztwa turystycznego”. Dziennikarz i felietonista prasy turystycznej. Wielokrotnie nagradzany państwowymi, samorządowymi oraz branżowymi wyróżnieniami za zasługi na rzecz turystyki i promocji.

WYSTĄPIENIA

Program V Forum Promocji Turystycznej
We Wrocławiu będziemy rozmawiali o narzędziach promocji dla biur podróży, o tym, jak promować razem Dolny Śląsk i jego stolicę oraz o tym, jak promować turystykę, której motywem przewodnim jest woda
ZAINTERESOWANY?

DOŁĄCZ DO NAS

  • TOUR HUB Sp. z o.o. : Ul. Wspólna 63B lok. 2 00-687 Warszawa NIP: 7010944321