Wiola Samborska
Dyrektorka CEE Hydropolis
Specjalistka i trenerka ds. komunikacji marketingowej i public relations. Była dyrektorką Biura Promocji Miasta i Turystyki Urzędu Miejskiego we Wrocławiu. Wcześniej kierowała działem komunikacji i biurem prasowym Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016.

Przez ponad siedem lat dyrektorka Biura Promocji oraz rzeczniczka prasowa Dolnośląskiej Szkoły Wyższej. Za prowadzoną działalność wielokrotnie nagradzana, m.in. prestiżowym wyróżnieniem “proMYK” (pierwszy w Polsce projekt “Promocja i edukacja poprzez kulturę”).

Współautorka projektu “Model of Community Promotion”, nagrodzonego w konkursie EUPRIO AWARD za najlepsze przedsięwzięcie public relations, realizowane przez specjalistów ze szkół wyższych. Związana również z branżą finansową, gdzie – jako pełnomocniczka Zarządu ds. PR i szefowa działu marketingu – odpowiadała m.in. za wprowadzenie na rynek marki Krajowy Rejestr Długów Biura Informacji Gospodarczej.

Trenerka biznesu. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego oraz studiów i kursów w zakresie zarządzania, marketingu, public relations. Stypendystka LLP -Erasmus na Universidade de Aveiro. Współzałożycielka Fundacji na Rzecz Równości. Działa na rzecz upowszechniania międzynarodowej akcji “Nazywam się Miliard”, zapoczątkowanej w Polsce przez Fundację Feminoteka. Zaangażowana w pomoc ludziom doświadczającym przemocy.

ZAINTERESOWANY?

DOŁĄCZ DO NAS

  • TOUR HUB Sp. z o.o. : Ul. Wspólna 63B lok. 2 00-687 Warszawa NIP: 7010944321