Tomasz Koralewski
Prezes Łódzkiej Organizacji Turystycznej
Od 2016 pracował nad założeniem Łódzkiej Organizacji Turystycznej, której powołanie odbyło się w marcu 2017 roku. Od tego momentu pełni funkcję Prezesa Zarządu tej Organizacji.

Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego (historia). Od 18 roku życia pilot wycieczek zagranicznych i wychowawca na koloniach młodzieżowych, pracował w gastronomii i hotelach na wschodnim wybrzeżu USA, pracownik łódzkiego oddziału Polskiej Izby Turystyki (2002-2003), od początku istnienia do 2015 pracował w Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Łódzkiego przechodząc przez wszystkie szczeble zawodowe od wolontariusza, po zastępcę dyrektora biura. Pracował lub był koordynatorach w projektach szkoleniowych dla branży turystycznej na terenie województwa łódzkiego i mazowieckiego. Po odejściu z ROT prowadził własną agencję eventową i marketingową VOLEO Marketing Szkolenia & Eventy.

Łódzka Organizacja Turystyczna zrzesza obecnie 65 instytucji i firm zainteresowanych wspólnym marketingiem turystycznym Łodzi.

WYSTĄPIENIA

Program VI Forum Promocji Turystycznej
23 października w hotelu Polonia Palace poruszymy tematy: promocji MICE, turystyki zimowej, marketingu miejsc turystycznych różnego rodzaju i turystyki w Polsce jako produktu spakietowanego
ZAINTERESOWANY?

DOŁĄCZ DO NAS

  • TOUR HUB Sp. z o.o. : Ul. Wspólna 63B lok. 2 00-687 Warszawa NIP: 7010944321