Tomasz Berdowski
Prezes zarządu MerlinX
Założyciel, prezes i manager firmy MerlinX – Elektroniczne Systemy Sprzedaży Sp. z o. o., znanej na polskim rynku jako marka sygnująca popularny system rezerwacyjny i porównywarkę cen.

Pionier wielu rozwiązań technologicznych spełniających wymagania nowoczesnych biur podróży, związany z branżą turystyczną od 26 lat. Wieloletnie doświadczenie we wczesnych etapach kariery zawodowej zdobywał jako programista w niemieckich firmach specjalizujących się w turystyce.

W roku 1994 założył firmę Victor GmbH, która stworzyła profesjonalne oprogramowanie dla polskich i niemieckich touroperatorów organizujących wycieczki lotnicze, autokarowe i z dojazdem własnym. Dzięki sukcesowi produktu zdobył szerokie doświadczenie w różnych obszarach turystyki, które w roku 2001 zaowocowało powstaniem firmy Elektroniczne Systemy Sprzedaży Sp. z o.o. rozpoznawalnej dzięki marce MerlinX – pierwszemu na rynku wielofunkcyjnemu systemowi rezerwacyjnemu i porównywarce ofert turystycznych.

Od tego czasu jako Prezes Zarządu kieruje firmą, realizuje i prowadzi liczne projekty związane z systemem rezerwacyjnym i marką MerlinX. Współpracuje z ponad 2,5 tys. biur podróży i agencji turystycznych oraz ponad 80 touroperatorami dostępnymi on-line. Od wielu lat klientami MerlinX w Polsce są między innymi takie firmy jak: Itaka, Travelplanet, wakacje.pl czy HolidayCheck. Jest również współtwórcą i udziałowcem firmy rozpowszechniającej system rezerwacyjny na rynku turystycznym w Rumunii.

WYSTĄPIENIA

Program V Forum Promocji Turystycznej
We Wrocławiu będziemy rozmawiali o narzędziach promocji dla biur podróży, o tym, jak promować razem Dolny Śląsk i jego stolicę oraz o tym, jak promować turystykę, której motywem przewodnim jest woda
ZAINTERESOWANY?

DOŁĄCZ DO NAS

  • TOUR HUB Sp. z o.o. : Ul. Wspólna 63B lok. 2 00-687 Warszawa NIP: 7010944321