Sabina Bugaj
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury Promocji i Informacji w Szczyrku
Ukończyła turystykę i hotelarstwo AWF w Katowicach i studia doktoranckie na Katedrze Analiz Systemowych na tej samej uczelni. Od 20 lat związana zawodowo z turystyką.

Karierę w turystyce rozpoczynała w 1999 r. jako rezydent, animator i przewodnik turystyczny w Chorwacji, pracowała jako pilot wycieczek, instruktor narciarski i wychowawca kolonijny na obozach młodzieżowych. W 2002 r. została konsultantką ds. Unii Europejskiej w Urzędzie Miasta w Szczyrku, a w 2003 r. objęła stanowisko Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury Promocji i Informacji w Szczyrku.

Współtworzyła nową Markę Szczyrk w największym ośrodku narciarskim w Polsce z udziałem: Szczyrk Mountain Resort, Centralny Ośrodek Sportu z górą Skrzyczne, Beskid Sport Arena. Brała też udział w tworzeniu Beskidzkiej Piątki – mikroregionu turystycznego, a zarazem nieformalnego stowarzyszenia pięciu gmin beskidzkich: Brennej, Istebnej, Szczyrku, Ustronia i Wisły w celu wspólnej promocji.

Pracowała przy projekcie „Morze, Góry i Mazury, jako pomysł na promocję polskich regionów turystycznych za granicą” (uczestniczą w nim – oprócz Szczyrku – Łeba i Mikołajki). Koordynowała jednych z pierwszych w regionie akcji promocyjnych łączących promocję realną oraz wirtualną: Poszukiwanie Skarbu Zbója Szczyrka, Poszukiwacze Szczęścia w Szczyrku, Poszukiwanie Szczęścia w Beskidzkiej 5. Współorganizowała projekty o zasięgu ogólnopolskim jak np. Bieg po Serce Zbója Szczyrka czy też o zasięgu międzynarodowym jak np. Bieg Odsieczy Wiedeńskiej, reaktywowała Punkt Informacji Turystycznej w Szczyrku, pracuje nad wizerunkiem miasta w kraju i za granicą.

WYSTĄPIENIA

Program VI Forum Promocji Turystycznej
23 października w hotelu Polonia Palace poruszymy tematy: promocji MICE, turystyki zimowej, marketingu miejsc turystycznych różnego rodzaju i turystyki w Polsce jako produktu spakietowanego
ZAINTERESOWANY?

DOŁĄCZ DO NAS

  • TOUR HUB Sp. z o.o. : Ul. Wspólna 63B lok. 2 00-687 Warszawa NIP: 7010944321