Rafał Stec KNCN Group
Rafał Stec
Założyciel i prezes KNCN Group
KNCN to wiele lat doświadczeń i bogata tradycja na polskim rynku. Stworzona przez właścicieli z pasji i miłości do nieruchomości i wina.

W skład grupy kapitałowej KNCN wchodzi wiele współpracujących ze sobą firm których założycielem, udziałowcem i pomysłodawcą jest Rafał Stec, łączy on wiedzę z wyjątkową intuicją pozwalającą na realizację nawet najbardziej ambitnych projektów i pomysłów. KNCN to między innymi:

KNC Nieruchomości – firma posiadająca oddziały w 14 miastach w Polsce. Założona przez Rafała i Agnieszkę Steców, nieprzerwalnie działająca od 1997r zajmując się profesjonalną obsługą rynku nieruchomości.

Platinum Real Estate – Wyodrębniona grupa specjalistów pod nadzorem Rafała Steca zajmująca się ambitnymi projektami, pośrednictwem, sprzedażą i obsługą nieruchomości komercyjnych, zabytkowych i luksusowych.

KNCN Investment – grupa kapitałowa skupiająca inwestorów z ramienia grupy KNCN i inwestorów z poza grupy zapraszanych do wspólnych inwestycji i realizacji wspólnych projektów.

Enopress – Spółka wydawnicza, która między innymi wydaje kwartalnik „Magazyn Winiarski” i organizuje wiele imprez winiarskich na terenie Polski.

Poza spółką Rafał Stec jest udziałowcem i inwestorem w wielu projektach i spółkach wydawniczych.

KNCN jest grupą firm prężnie i skutecznie działających, kierujących się etyką biznesu, dbającą o interesy partnerów i wspólników.

ZAINTERESOWANY?

DOŁĄCZ DO NAS

  • TOUR HUB Sp. z o.o. : Ul. Wspólna 63B lok. 2 00-687 Warszawa NIP: 7010944321