Paddington Tucker
Założyciel firmy Travel Advance
Ukończył slawistykę i rozpoczął karierę w Londynie jako specjalista od promocji krajów Afryki, początkowo rozpowszechniając produkty typu safari wśród tamtejszych touroperatorów. W 2008 roku przeniósł działalność firmy do Pragi.

Stworzona przez niego firma Travel Advance zajmuje się PR, komunikacją i specjalizuje się w marketingu kierunków turystycznych. Oprócz siedziby w Pradze ma też biura w: Warszawie, Krakowie, Budapeszcie i Bukareszcie. Klientami firmy są narodowe organizacje turystyczne, Travel Advance pomaga im w tworzeniu strategii mającej na celu zwiększenie liczby przyjazdów turystów z krajów centralnej i wschodniej Europy. Wśród najważniejszych klientów znajdują się: Dubai Tourism, , Malta Tourism Authority, Croatia National Tourism i Kenya Tourism Board.

Paddington Tucker ma też doświadczenie w marketingu w branży hotelarskiej, organizacji wydarzeń B2B dla afrykańskich udziałowców w krajach centralnej i wschodniej Europy, Niemczech, Rosji, Stanach Zjednoczonych i Azji Północnej. Od 2018 roku wraz z partnerem mającym siedzibę w Chinach zajmuje się doradzaniem europejskim firmom, które są zainteresowane przyciąganiem turystów z tego kraju.

WYSTĄPIENIA

Program V Forum Promocji Turystycznej
We Wrocławiu będziemy rozmawiali o narzędziach promocji dla biur podróży, o tym, jak promować razem Dolny Śląsk i jego stolicę oraz o tym, jak promować turystykę, której motywem przewodnim jest woda
ZAINTERESOWANY?

DOŁĄCZ DO NAS

  • TOUR HUB Sp. z o.o. : Ul. Wspólna 63B lok. 2 00-687 Warszawa NIP: 7010944321