Michał Górski
Prezes Spółki Pętla Żuławska
Pełnomocnik Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza ds. Samorządów, samorządowiec, doradca biznesowy. Jest absolwentem Politechniki Gdańskiej (Wydział Elektryczny) i instruktorem siatkówki.

Ukończył m.in. kurs zarządzania małą firmą, szkolenie o zasadach tworzenia samorządu gospodarczego w krajach Unii Europejskiej w Brukseli, szkolenie w zakresie członków rad nadzorczych spółek skarbu państwa, kurs zarządzania w warunkach rozwoju zrównoważonego w Hamburgu, szkolenie w zakresie budowania marki turystycznej organizowane przez POT.

Pełnił m.in. funkcję prezesa Fundacji Agencja Rozwoju Regionalnego w Gdańsku, dyrektora Bałtyckiego Instytutu Gmin w Gdańsku – Oddziału Fundacji Promocji Gmin Polskich w Warszawie, regionalnego przedstawiciela Instytutu Badań nad Demokracja i Przedsiębiorstwem Prywatnym w programie „Regionalny Monitoring Swobody Działalności gospodarczej”, pełnomocnika i członka zarządu Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza w Gdańsku, dyrektora Departamentu Infrastruktury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego.

Od 2013 roku jest prezesem Zarządu Spółki Pętla Żuławska p. z o. o. w Elblągu. Jego zainteresowania to m.in. kajakarstwo, historia Regionu Gdańskiego, drogi wodne.

WYSTĄPIENIA

Program V Forum Promocji Turystycznej
We Wrocławiu będziemy rozmawiali o narzędziach promocji dla biur podróży, o tym, jak promować razem Dolny Śląsk i jego stolicę oraz o tym, jak promować turystykę, której motywem przewodnim jest woda
ZAINTERESOWANY?

DOŁĄCZ DO NAS

  • TOUR HUB Sp. z o.o. : Ul. Wspólna 63B lok. 2 00-687 Warszawa NIP: 7010944321