Mariusz Nowak
Dyrektor generalny Ministry Of Creativity, właściciel MplusM Event Marketing
Z branżą eventową związany od ponad 25 lat – z początku pracując w szwajcarskiej agencji UMP, a następnie jako asystent dyrektora marketingu przy tworzeniu i obsłudze turnieju tenisowego Warsaw Cup by Heros/J&S Cup.

Współpracował też z Małgorzatą Potocką przy jej Teatrze Sabat w pierwszej siedzibie – Klubie Tango w Warszawie. W 2001 r. był jednym z założycieli agencji eventowej MplusM Event Marketing, która z sukcesami funkcjonuje do dzisiaj. W 2015 r. firma otrzymała wiele nagród za współorganizację i obsługę XX-lecia Inter Cars SA na Stadionie Narodowym w Warszawie. Impreza została oficjalnie wybrana największym eventem korporacyjnym w Europie – jednego wieczoru pojawiło się na niej 45 tys. gości. Odpowiadał też m.in. za przygotowanie dwóch edycji światowego festiwalu muzycznego Day Glow, który jako pierwszy proponował paint party w Polsce. W latach 2007-2008 MplusM Event Marketing współorganizował BMW Pit Lane Park F1 w Warszawie. Szczególne wyróżnienia agencja otrzymała za INOA Trophy – ogólnopolski cykl pokazów w technologii 3D, realizowany dla L’Oreal Polska.

W 2014 r. Mariusz Nowak został wiceprezesem i członkiem zarządu agencji Ministry Of Creativity – firmy powstałej w ramach grupy MplusM. Ministry of Creativity oraz MplusM obsługują wiele cenionych marek na światowym rynku, m.in. BMW Polska, Volvo Car Poland, L’Oreal Polska, Samsung Electronics, LG Electronics, Citibank, mBank/CommersBank, Inter Cars SA, Apart i wiele innych. W 2016 r. otrzymały wyróżnienie jako Rzetelny Dostawca podczas Procon/Polzak.

Obydwie agencje są członkiem Klubu Agencji Eventowych przy SAR, Mariusz Nowak zasiada też w jego zarządzie. Jest ponadto członkiem Rady Programowej magazynu Think MICE.

WYSTĄPIENIA

Program VI Forum Promocji Turystycznej
23 października w hotelu Polonia Palace poruszymy tematy: promocji MICE, turystyki zimowej, marketingu miejsc turystycznych różnego rodzaju i turystyki w Polsce jako produktu spakietowanego
ZAINTERESOWANY?

DOŁĄCZ DO NAS

  • TOUR HUB Sp. z o.o. : Ul. Wspólna 63B lok. 2 00-687 Warszawa NIP: 7010944321