Leszek Młodzianowski
Właściciel Grupy Zbójnickie
Licencjonowany pilot wycieczek z 15 letnim doświadczeniem, przewodnik beskidzki, rezydent w wielu krajach świata, właściciel Grupy Zbójnickie, zajmującej się organizacją turystyki kulturowej i etnicznej w Karpatach.

Pasjonat szeroko pojętej góralszczyzny. Twórca najlepszego produktu turystycznego w województwie śląskim podczas programu “Turystyka – Współna Sprawa” – “Szlaku Zbójników Karpackich”. Góral z Żywca – znawca i promotor tematyki zbójnictwa karpackiego, które jest niematerialnym dziedzictwem kulturowym Karpat.

Z branżą turystyczną, rozrywkową gastronomiczną i hotelarską związany od 20 lat. Pomysłodawca powstania jedynego na świecie parku tematycznego “Zbójnikolandia” oraz “Księstwa Zbójnickiego” – parku tematycznego i rozrywkowego promującego spuściznę kulturową górali i zbójników karpackich.

Miłośnik wycieczek górskich, podróży bliskich i dalekich. Leszek Młodzianowski jest absolwentem Wydziału Turystyki na Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach Piotrowicach.

WYSTĄPIENIA

Program VI Forum Promocji Turystycznej
23 października w hotelu Polonia Palace poruszymy tematy: promocji MICE, turystyki zimowej, marketingu miejsc turystycznych różnego rodzaju i turystyki w Polsce jako produktu spakietowanego
ZAINTERESOWANY?

DOŁĄCZ DO NAS

  • TOUR HUB Sp. z o.o. : Ul. Wspólna 63B lok. 2 00-687 Warszawa NIP: 7010944321