Leonidas Babanis
Prezes North Events
Firma North Events koncentruje swą działalność na promowaniu Grecji – turystyki i kuchni – na najważniejszych dla tego kraju zagranicznych rynkach, przy zastosowaniu innowacyjnych strategii.

Jest organizatorem pierwszych targów poświęconych wyłącznie Grecji – Greckiej Panoramy, odbywającej się w” Szwecji, Polsce, Rumunii, na Cyprze i w Nowym Jorku. Jest też organizatorem wydarzeń B2B w sześciu stanach USA. Firma jest liderem w pozycjonowaniu Grecji na międzynarodowym rynku turystycznym.

W Polsce coroczne edycje targów Greek Ford Show i Grecka Panorama w Warszawie odnoszą sukcesy od 2015 roku. Odwiedzają je tysiące osób, a wystawiają się na nich setki wiodących greckich firm działających w turystyce oraz przedstawicieli tamtejszych miast i regionów.

Najnowszy projekt zakłada wizytę wirtualną w Grecji, przy wykorzystaniu technologii Virtual Reality i filmów VR360 z całej Grecji. Pokazane będą hotele i atrakcje, wkomponowane w wirtualną podróż po kraju.

WYSTĄPIENIA

Program V Forum Promocji Turystycznej
We Wrocławiu będziemy rozmawiali o narzędziach promocji dla biur podróży, o tym, jak promować razem Dolny Śląsk i jego stolicę oraz o tym, jak promować turystykę, której motywem przewodnim jest woda
ZAINTERESOWANY?

DOŁĄCZ DO NAS

  • TOUR HUB Sp. z o.o. : Ul. Wspólna 63B lok. 2 00-687 Warszawa NIP: 7010944321