Karina Przybyło-Kisielewska
Dyrektor zarządzająca w hotelu Bristol Art&Medical SPA w Busku Zdroju
Absolwentka Krakowskiej Szkoły Hotelarska, Wyższej Szkoły Teologiczno-Humanistycznej w Podkowie Leśnej i Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Ukończyła studia podyplomowe na kierunku: zarządzanie Hotelami Wellness & Spa w Bielskiej Wyższej Szkole im. J. Tyszkiewicza w Bielsku Białej.

Menedżerka, ekspert branży hotelarskiej i turystyki zdrowotnej, organizatorka licznych wydarzeń, kursów, szkoleń z zakresu turystyki, biznesu i turystyki zdrowotnej.

Pracę w turystyce rozpoczynała w 1999 r. w Pałacu Wężyków w Paszkówce pod Krakowem, jako specjalistka ds. sprzedaży i marketingu. W latach 2000 – 2005 pracowała w hotelu Start w Krakowie, od 2006 była kierowniczką restauracji i hotelu Santorini w tym samym mieście. W 2011 została dyrektorką generalną restauracji i hotelu Św. Norberta w Nowym Brzesku, w 2012 zaś – dyrektorką hotelu Miodowy Młyn w Opatowie. Od 2015 roku jest wiceprezeską zarządu hotelu Bristol Art&Medical SPA w Busku Zdroju.

WYSTĄPIENIA

Program VI Forum Promocji Turystycznej
23 października w hotelu Polonia Palace poruszymy tematy: promocji MICE, turystyki zimowej, marketingu miejsc turystycznych różnego rodzaju i turystyki w Polsce jako produktu spakietowanego
ZAINTERESOWANY?

DOŁĄCZ DO NAS

  • TOUR HUB Sp. z o.o. : Ul. Wspólna 63B lok. 2 00-687 Warszawa NIP: 7010944321