Juraj Chovaňák
Dyrektor marketingu Tatry Mountain Resorts
Ukończył Uniwersytet Mateja Bela, wydział ekonomii ze specjalizacją turystyka w 2005 roku. Wcześniej studiował wydział matematyczno-fizyczny ze specjalizacją informatyki na Uniwersytecie Komenskiego.

Podczas studiów uświadomił sobie, że ruch turystyczny ma dla jego rodzinnego regionu, gdzie chce dalej mieszkać kluczowe znaczenie I chce go poznać ze wszystkich stron. Marketing dla niego, to nie tylko estetyczna forma komunikacji z klientem, ale I podstawa biznesu.

W latach 1999 – 2005 pracował podczas sezonów zimowych w czterogwiazdkowych hotelach w Południowym Tyrolu/Adydze. W latach 2004- 2018 był menadżerem projektu I sprzedawcą reklamy. Założył firmę, by zrealizować projekt informatycznego przewodnika po Wysokich Tatrach. Obecnie firmę prowadzi małżonka.

Od 2005 do 2009 był asystentem odpowiedzialnym za marketing ośrodków TMR w Tatrzańskiej Łomnicy I Starym Smokowcu. Następnie był odpowiedzialny za marketing regionu Tatry Wysokie. Odpowiadał m.in. za rozwój jednodniowych wycieczek narciarskich z Polski.

W listopadzie 2013 utworzył nowy zespół marketingowy odpowiedzialny za wszystkie działania marketingowe w Tatrach Wysokich.

W latach 2009-2011 był odpowiedzialny także za działania marketingowe hoteli należących do Tatry Mountain Resorts. Pracował przy projekcie TataryPass.

Od 2012 roku jest członkiem zarządu regionalnej organizacji ruchu turystycznego w regionie Tatry Wysokie.

W latach 2015 – 2018 dyrektor marketingu TMR, odpowiedzialny za marketing stacji narciarskich w Tatrach Wysokich, Jasnej, aquaparku Tatralandia, aquaparku Beszenova oraz stacji narciarskiej w Szczyrku I parku rozrywki Legendia.

WYSTĄPIENIA

Program VI Forum Promocji Turystycznej
23 października w hotelu Polonia Palace poruszymy tematy: promocji MICE, turystyki zimowej, marketingu miejsc turystycznych różnego rodzaju i turystyki w Polsce jako produktu spakietowanego
ZAINTERESOWANY?

DOŁĄCZ DO NAS

  • TOUR HUB Sp. z o.o. : Ul. Wspólna 63B lok. 2 00-687 Warszawa NIP: 7010944321