Jarosław Nowak
Prezes sieci Elbest Hotels
Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, ukończył również studia podyplomowe na Wydziale Stosunków Międzynarodowych tej uczelni.

Od połowy lat 90-tych był m. in. udziałowcem, właścicielem oraz prezesem kilku firm krajowych, a od 2010 roku również zagranicznych, m. i. w Federacji Rosyjskiej i Kazachstanie.

W latach 1998-1999 jako doradca prezesa UKFiT /obecnie Ministerstwo Sportu i Turystyki/ współtworzył Polską Organizację Turystyczną, a następnie do 2003 roku pełnił funkcję dyrektora POIT w Nowym Jorku, promując nasz kraj w USA i Kanadzie.

Po powrocie do kraju był dyrektorem Biura Promocji, Turystyki i Współpracy z Zagranicą w Urzędzie Miasta Łodzi – m. in. zainicjował powołanie Łódzkiej Regionalnej Organizacji Turystycznej. W latach 2006-2007 – jako pełnomocnik Ministra Spraw Zagranicznych oraz Ministra Kultury RP – był Komisarzem Roku Polskiego w Izraelu.

Do 2010 roku pełnił funkcję wiceprezesa Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego SA.

WYSTĄPIENIA

Program VI Forum Promocji Turystycznej
23 października w hotelu Polonia Palace poruszymy tematy: promocji MICE, turystyki zimowej, marketingu miejsc turystycznych różnego rodzaju i turystyki w Polsce jako produktu spakietowanego
ZAINTERESOWANY?

DOŁĄCZ DO NAS

  • TOUR HUB Sp. z o.o. : Ul. Wspólna 63B lok. 2 00-687 Warszawa NIP: 7010944321