Jan Herget
Dyrektor CzechTourism
Jan Herget studiował na Uniwersytecie Ekonomicznym w Pradze, a jego kierunkiem studiów na Wydziale Stosunków Międzynarodowych był handel międzynarodowy. W przeszłości pracował m.in. dla VisitBritain, gdzie zajmował stanowisko dyrektora praskiego oddziału. Jeszcze wcześniej Jan Herget pracował jako dyrektor ds. PR / agent prasowy w państwowej agencji CzechTrade.

W okresie od września 2012 do czerwca 2016 pełnił funkcję dyrektora przedstawicielstwa zagranicznego CzechTourism oraz działu online. W agencji CzechTourism, Jan Herget pełnił również funkcję dyrektora Instytutu Turystyki Republiki Czeskiej, a jego główne obowiązki leżały w obszarze badań marketingowych; był także dyrektorem przedstawicielstwa zagranicznego CzechTourism na obszar Beneluksu.

Od 2006 roku jest wykładowcą na swojej macierzystej uczelni Akademii Ekonomicznej, na Katedrze Turystyki, gdzie wykłada przedmiot związany z marketingiem i zarządzaniem destynacją. Jako profesor wizytujący Jan Herget wykładał na uniwersytecie w North Colorado w USA, na uniwersytecie w Lathi w Finlandii lub na uniwersytecie w Steyr w Austrii.

ZAINTERESOWANY?

DOŁĄCZ DO NAS

  • TOUR HUB Sp. z o.o. : Ul. Wspólna 63B lok. 2 00-687 Warszawa NIP: 7010944321