Jacek Ciszak
Redaktor naczelny portalu Skionline
Rocznik 66. Zawsze mówi o sobie - pozytywny gadżeciarz, wyciskając z nowych technologii wszystko co możliwe. Od najmłodszych lat związany ze sportem. Zamiłowanie do narciarstwa oraz fascynacja Internetem sprawiły, że w roku 1997 stworzył własnoręcznie pierwszą w Polsce stronę internetową o tematyce narciarskiej. Po pierwszych trzech lata zdecydował, aby hobby zamienić w biznes.

Początki były trudne. Mało kto tak jak on wierzył, że Internet w przyszłości zawładnie naszym życiem. Postanowił, że nie odpuści i postawił na swoim. Po wielu latach wyrzeczeń, nauki, zdobywania nowych doświadczeń jego portal skionline.pl osiągnął w 2014 roku pozycję lidera na rynku wśród stron o tematyce narciarskiej, pozostawiając w tyle, podstrony narciarskie, liderów Polskiego Internetu: Onet, WP, czy Gazeta.pl. W 2007 roku, w 10 rocznicę powstania skionline.pl, zdobył nagrodę dla najlepszej w Polsce strony w kategorii „Sport i Rekreacja” w 3. Edycji Webstarfestival.

W trakcie 22 lat pracy w sektorze narciarsko – turystycznym odwiedził setki ośrodków narciarskich. Jego ulubionym kierunkiem są Dolomity, ale bardzo chętnie odwiedza inne regiony Alp. Nie zapomina przy tym o naszym kraju, gdzie aktywnie wspiera rozwój lokalnych ośrodków narciarskich.

Od ubiegłego roku postanowił udowodnić, że nawet po 50-tce można zostać vlogerem. Od grudnia 2018 roku, na swoim kanale na YouTube, zamieszcza filmy będące relacjami z wyjazdów zimowych i letnich do ośrodków narciarskich w kraju i za granicą.

WYSTĄPIENIA

Program VI Forum Promocji Turystycznej
23 października w hotelu Polonia Palace poruszymy tematy: promocji MICE, turystyki zimowej, marketingu miejsc turystycznych różnego rodzaju i turystyki w Polsce jako produktu spakietowanego
ZAINTERESOWANY?

DOŁĄCZ DO NAS

  • TOUR HUB Sp. z o.o. : Ul. Wspólna 63B lok. 2 00-687 Warszawa NIP: 7010944321