Grzegorz Biedroń
Prezes Małopolskiej Organizacji Turystycznej
Samorządowiec od 1992 r., w tym okresie pełnił m.in. funkcję Burmistrza Limanowej, radnego Rady Miejskiej w Limanowej, a nieprzerwanie od roku 2006 jest radnym Sejmiku Województwa Małopolskiego, gdzie czwartą kadencję przewodniczy Komisji Rozwoju Regionu, Promocji i Współpracy z Zagranicą.

Wieloletni Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Słopnicach, a w latach 2016-2018 Prezes Uzdrowiska Krynica-Żegiestów S.A. Od 1981 r. posiada uprawnienia przewodnika beskidzkiego, wieloletni pilot wycieczek, miłośnik gór – zwłaszcza Beskidów i Tatr. Samorządowiec, pełnił funkcję Burmistrza i radnego w Limanowej, nieprzerwanie od roku 2006 jest radnym Sejmiku Województwa Małopolskiego gdzie przewodniczy Komisji Rozwoju Regionu, Promocji i Współpracy z Zagranicą. Wieloletni Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Słopnicach, a w latach 2016-2018 Prezes Uzdrowiska Krynica-Żegiestów S.A.

WYSTĄPIENIA

Program VI Forum Promocji Turystycznej
23 października w hotelu Polonia Palace poruszymy tematy: promocji MICE, turystyki zimowej, marketingu miejsc turystycznych różnego rodzaju i turystyki w Polsce jako produktu spakietowanego
ZAINTERESOWANY?

DOŁĄCZ DO NAS

  • TOUR HUB Sp. z o.o. : Ul. Wspólna 63B lok. 2 00-687 Warszawa NIP: 7010944321