Ernest Mirosław
Właściciel biura Ernesto Travel
Absolwent filozofii i teologii na Uniwersytecie Gregoriańskim w Rzymie i Ignatianum w Krakowie. Tłumacz symultaniczny języków: polski, angielski, hiszpański, włoski i rosyjski. Od 16 lat w branży turystycznej.

Prowadzone przez niego biuro (8 osób) obsługuje ok. 500 grup rocznie co przekłada się na ponad 10 tys. osób, które przyjeżdżają do Polski i Europy. Największymi sukcesami biura była organizacja przyjazdu 12 tys. osób do Oświęcimia na Celebrację Symfoniczno-Katechetyczną w czerwcu 2013 roku oraz organizacja pobytu 16 tys. osób w czasie Światowych Dni Młodzieży w Krakowie w 2016 roku.

Jest pomysłodawcą i organizatorem Międzynarodowego Kongresu Turystyki Religijnej i Pielgrzymkowej w Krakowie. Na to jedyne w Europe Środkowo-Wschodniej przedsięwzięcie, skupiające specjalistów z zakresu turystyki religijnej i pielgrzymkowej, przyjeżdża co roku kilkuset touroperatorów i organizatorów turystycznych z kilkudziesięciu krajów z calego świata. W dniach 6-10 listopada 2019 odbędzie się III edycja kongresu (www.ICoRTaP.com).

Interesuje się biegami górskimi ultra. Uwielbia grać w scrabble z córkami i zabierać je na wyprawy górskie i wycieczki rowerowe.

WYSTĄPIENIA

Program VI Forum Promocji Turystycznej
23 października w hotelu Polonia Palace poruszymy tematy: promocji MICE, turystyki zimowej, marketingu miejsc turystycznych różnego rodzaju i turystyki w Polsce jako produktu spakietowanego
ZAINTERESOWANY?

DOŁĄCZ DO NAS

  • TOUR HUB Sp. z o.o. : Ul. Wspólna 63B lok. 2 00-687 Warszawa NIP: 7010944321