Dorota Lachowska
Wiceprezes Lubelskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej
Wiceprezes oraz dyrektor Lubelskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, członek zarządu Forum Regionalnych Organizacji Turystycznych oraz członek Kapituły Konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny „Certyfikat POT” (2016, 2017,2018).

Ukończyła filologię rosyjską na UMCS oraz Public Relations w WSPiA w Lublinie. Od 11 lat zajmuje się promocją i wspieraniem rozwoju produktów turystycznych poprzez pracę w Lubelskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej.

W ramach LROT organizuje wiele wydarzeń promocyjnych i turystycznych, np. Kiermasz Turystyczny, Parada Rowerowa, Rok Renesansu Lubelskiego, konkurs „Na Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego”. Jest autorem tekstów do wydawnictw promocyjnych oraz współautorem opracowań strategicznych. Jako dyrektor LROT zrealizowała wiele inicjatyw dotyczących oznakowania turystycznego województwa lubelskiego i miasta Lublina, np. Samochodowy Szlak Renesansu Lubelskiego, oznakowanie szlaków miejskich w Lublinie oraz produktów turystycznych np. Wielokulturowy nurt Bugu.

Zarządzała wieloma projektami szkoleniowymi i badawczymi prowadzonymi w stowarzyszeniu. Prowadziła zajęcia dydaktyczne na UMCS oraz szkoleniowe w zakresie turystyki. Aktywnie uczestniczy w konferencjach naukowych, kongresach i sympozjach dotyczących turystyki. W 2014 otrzymała honorową odznakę „za zasługi dla turystyki”.

WYSTĄPIENIA

Program V Forum Promocji Turystycznej
We Wrocławiu będziemy rozmawiali o narzędziach promocji dla biur podróży, o tym, jak promować razem Dolny Śląsk i jego stolicę oraz o tym, jak promować turystykę, której motywem przewodnim jest woda

 

 

ZAINTERESOWANY?

DOŁĄCZ DO NAS

  • TOUR HUB Sp. z o.o. : Ul. Wspólna 63B lok. 2 00-687 Warszawa NIP: 7010944321