Arkadiusz Olchawa
Dyrektor IT w Itace
Od 16 lat zawodowo związany z Itaką, największym polskim biurem podróży, laureatem licznych branżowych wyróżnień. Do jego obowiązków jako Dyrektora IT należy budowanie i realizacja strategii IT oraz rozwój biznesu online.

Kieruje wdrożeniami kluczowych systemów informatycznych w obszarach m.in. ERP, CRM, Contact Center oraz BI. Odpowiada za implementację i rozwój aplikacji eCommerce, systemów rezerwacyjnych oraz aplikacji mobilnych wykorzystywanych przez klientów firm grupy Itaka.

Współtwórca portalu SeePlaces.com umożliwiającego rezerwację online ponad tysiąca atrakcji turystycznych oraz wycieczek lokalnych na całym świecie.

Pasjonuje się wpływem nowoczesnych technologii na życie oraz funkcjonowanie firm. Otwarty na zmiany, w których przede wszystkim stara się dostrzegać i wykorzystywać nowe możliwości.

W 2017 roku wyróżniony tytułem Digital Excellence Leader przyznawanym przez CIONET Polska.

WYSTĄPIENIA

Program VI Forum Promocji Turystycznej
23 października w hotelu Polonia Palace poruszymy tematy: promocji MICE, turystyki zimowej, marketingu miejsc turystycznych różnego rodzaju i turystyki w Polsce jako produktu spakietowanego
ZAINTERESOWANY?

DOŁĄCZ DO NAS

  • TOUR HUB Sp. z o.o. : Ul. Wspólna 63B lok. 2 00-687 Warszawa NIP: 7010944321