Arkadiusz Förster
Dyrektor ds. Komunikacji i Kontaktów z Mediami w Fundacji Ochrony Dziedzictwa Przemysłowego Śląska
Przez niemal całe swoje życie zawodowe związany z mediami, promocją i marketingiem. Najpierw pracował jako dziennikarz m.in. w Gazecie Wyborczej, Radio ZET i Telewizji Wrocław; a następnie jako manager i dyrektor działów public relations, media relations i komunikacji.

W czasie swoje kariery zawodowej odpowiadał za promocję i PR m.in. kilku uznanych polskich firm działających na rynku globalnym, spółek giełdowych czy też międzynarodowych koncernów. Kierował działem promocji i biurem prasowym Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016.

Z zamiłowania przewodnik po Wrocławiu. Autor oraz współautor książek i publikacji o tym mieście. Jako absolwent historii sztuki na Uniwersytecie Wrocławskim jest wielkim miłośnikiem architektury i sztuk wizualnych. Obecnie odpowiada za promocję Fundacji Ochrony Dziedzictwa Przemysłowego Śląska, która prowadzi sieć Muzeów Techniki na terenie historycznego Śląska.

Uwielbia podróże. Do tej pory odwiedził 35 krajów na świecie.

WYSTĄPIENIA

Program VI Forum Promocji Turystycznej
23 października w hotelu Polonia Palace poruszymy tematy: promocji MICE, turystyki zimowej, marketingu miejsc turystycznych różnego rodzaju i turystyki w Polsce jako produktu spakietowanego
ZAINTERESOWANY?

DOŁĄCZ DO NAS

  • TOUR HUB Sp. z o.o. : Ul. Wspólna 63B lok. 2 00-687 Warszawa NIP: 7010944321