Anna Żabska
Prezes Zamku Książ w Wałbrzychu
Anna Żabska to absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Stosunki Międzynarodowe oraz na kierunku Prawo. Od grudnia 2017 r. prezes zarządu Zamku Książ w Wałbrzychu. Wcześniej przez 3 lata pełniła funkcję dyrektora Parku Wielokulturowego Stara Kopalnia w Wałbrzychu.

Od stycznia 2018 r. pełni funkcję prezesa Lokalnej Organizacji Turystycznej Aglomeracji Wałbrzyskiej. Swoją karierę zawodową rozpoczęła w 2005 r. jako pracownik Biura Prezydenta Wałbrzycha. Pełniła funkcję rzecznika prasowego i kierownika Biura Prezydenta. Tworzyła i przez lata koordynowała Wałbrzyski Budżet Partycypacyjny.

Jest Certyfikowanym Project Managerem IPMA. Ukończyła szkolenia z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, marketingowego zarządzania przedsiębiorstwem. Posiada uprawnienia do zasiadania w radach nadzorczych w spółkach Skarbu Państwa. Posiada certyfikat trenera szkoleniowego. Studiowała także na Katolickim Uniwersytecie w Leuven w Belgii, zaś praktyki zdobywała m.in. w Ambasadzie RP w Hadze.

WYSTĄPIENIA

Program V Forum Promocji Turystycznej
We Wrocławiu będziemy rozmawiali o narzędziach promocji dla biur podróży, o tym, jak promować razem Dolny Śląsk i jego stolicę oraz o tym, jak promować turystykę, której motywem przewodnim jest woda
ZAINTERESOWANY?

DOŁĄCZ DO NAS

  • TOUR HUB Sp. z o.o. : Ul. Wspólna 63B lok. 2 00-687 Warszawa NIP: 7010944321