Anna Pilarczyk
Anna Pilarczyk
Burmistrz Miasta i Gminy Ogrodzieniec
Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, studiów podyplomowych z zarządzania nieruchomościami oraz studiów menadżerskich MBA. Aktywnie zaangażowana w działalność turystyczną.

W latach 1999- 2003 pełniła funkcję prezes Spółki Zamek . W 2012 roku założyła Jurajski Klaster Turystyki w Ogrodzieńcu i została jego dyrektorką, w tym samym roku była prezes i założycielką Stowarzyszenia Lokalnej Organizacji Społecznej w Ogrodzieńcu.

W 2014 roku została prezesem Spółdzielni Socjalnej Jurator, pełni funkcje społeczne m.in. w komisji rewizyjnej Śląskiego Oddziału Polskiej Izby Turystyki i komisji ds. noclegowych Polskiej Izby Turystyki.

Od 2018 roku jest burmistrzem Miasta i Gminy Ogrodzieniec, m.in. nadzoruje spółkę gmina – Zamek Sp. z o.o. zarządzająca największymi ruinami zamku średniowiecznego w Europie.

W 2019 w ruinach Zamku Ogrodzienieckiego kręcono sceny do jednych z największych produkcji filmowych – światowej ekranizacji serialu na podstawie powieści Andrzeja Sapkowskiego ,,Wiedźmin” Netflixa.

ZAINTERESOWANY?

DOŁĄCZ DO NAS

  • TOUR HUB Sp. z o.o. : Ul. Wspólna 63B lok. 2 00-687 Warszawa NIP: 7010944321