Anna Jędrocha
Prezes zarządu Symposium Cracoviense i Intercrac, wiceprezes zarządu Stowarzyszenia Konferencje i Kongresy w Polsce
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie (obsługa ruchu turystycznego) oraz Szkoły Hotelarskiej w Krakowie (hotelarstwo). Ekspert przemysłu spotkań, od wielu lat obecna w branży turystycznej, aktywna w organizacjach branżowych.

Prezes Stowarzyszenia Konferencje i Kongresy w Polsce (SKKP) w latach 2013-2019, obecnie wiceprezes i skarbnik tej organizacji. Od roku 2006 członek International Congress & Convention Association. W latach 2011-2017 pełniła funkcję prezesa Krakowskiej Izby Turystyki. Pracę zawodową rozpoczęła w 1984 r. w Orbisie (odpowiadała tam za obsługę zagranicznej turystyki przyjazdowej).

Obecnie, jako prezes zarządu, kieruje dwoma firmami – Intercrac (DMC, zagraniczna turystyka przyjazdowa) i Symposium Cracoviense (PCO oraz obsługa logistyczna i techniczna wykładów, szkoleń, prezentacji, wystaw, imprez promocyjnych). Jest także członkiem zarządu Cracow Tours (specjalizującej się w organizacji wycieczek po Krakowie). Zaangażowana również, jako jeden z liderów, w projekt Kraków Network – platformę współpracy branży spotkań, zainicjowaną przez Krakowskie Biuro Festiwalowe. Interesuje się tańcem, baletem klasycznym, lubi gry planszowe.

WYSTĄPIENIA

Program VI Forum Promocji Turystycznej
23 października w hotelu Polonia Palace poruszymy tematy: promocji MICE, turystyki zimowej, marketingu miejsc turystycznych różnego rodzaju i turystyki w Polsce jako produktu spakietowanego
ZAINTERESOWANY?

DOŁĄCZ DO NAS

  • TOUR HUB Sp. z o.o. : Ul. Wspólna 63B lok. 2 00-687 Warszawa NIP: 7010944321