Ahmed Meddeb
Dyrektor Przedstawicielstwa ONTT w Warszawie
Absolwent Wyższej Szkoły Handlowej IHEC w Tunisie na wydziale marketingu oraz magister turystyki i hotelarstwa. Od ponad 15 lat pracuje w branży turystycznej zajmując różne stanowiska zarówno w sektorze prywatnym jak i publicznym.

Ahmed Meddeb zaczął swoją karierę zawodową w sektorze hotelarskim, aby później przejść do consultingu i nauczania. W latach 2004 – 2010 był wykładowcą marketingu turystycznego i zarządzania w hotelarstwie na uniwersytetach tunezyjskich i wyższych szkołach turystyki. Od 2010 roku współpracuje z Ministerstwem Turystyki Tunezji. W 2014 roku został nominowany Dyrektorem Przedstawicielstwa ONTT w Warszawie odpowiedzialnym za rynek turystyczny w Polsce i Krajach Bałtyckich, a od stycznia 2019 roku również rynek ukraiński. Ściśle współpracuje z przedstawicielami i partnerami z branży turystycznej oraz z mediów z podległych mu rynków, rozwijając strategię komunikacji oraz promocji destynacji turystycznej Tunezji.

Biegle posługuje się językiem arabskim, francuskim i angielskim oraz językiem polskim w stopniu komunikatywnym.

WYSTĄPIENIA

Program V Forum Promocji Turystycznej
We Wrocławiu będziemy rozmawiali o narzędziach promocji dla biur podróży, o tym, jak promować razem Dolny Śląsk i jego stolicę oraz o tym, jak promować turystykę, której motywem przewodnim jest woda
ZAINTERESOWANY?

DOŁĄCZ DO NAS

  • TOUR HUB Sp. z o.o. : Ul. Wspólna 63B lok. 2 00-687 Warszawa NIP: 7010944321