Adrianna Słowiakowska
Marketing manager w Austria.info
Absolwentka Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu na Wydziale Turystyki i Rekreacji ze specjalizacją marketing w turystyce.

Od 19 lat związana z austria.info Sp. z o.o., kiedyś Austriackim Ośrodkiem Informacji Turystycznej, dziś Narodowym Biurze Promocji Austrii. Odpowiedzialna za kampanię OOH i DOOH, promocję w stacjach radiowych oraz organizację eventów B2C (np. transmisja na żywo Koncertu Nocy Letniej Filharmoników Wiedeńskich). Koordynowała wizerunkową kampanię austriackiej zimy 2018/19 na rynku polskim we wrześniu 2018 r., która stanowiła element działań Narodowego Biura Promocji Austrii, w tym obecność na najważniejszych z perspektywy Austrii rynkach, w tym Czechach, Polsce, Słowacji, Węgrzech (zimą) ale również Włoszech, Anglii, Niemczech czy krajach Beneluksu (latem).

WYSTĄPIENIA

Program VI Forum Promocji Turystycznej
23 października w hotelu Polonia Palace poruszymy tematy: promocji MICE, turystyki zimowej, marketingu miejsc turystycznych różnego rodzaju i turystyki w Polsce jako produktu spakietowanego
ZAINTERESOWANY?

DOŁĄCZ DO NAS

  • TOUR HUB Sp. z o.o. : Ul. Wspólna 63B lok. 2 00-687 Warszawa NIP: 7010944321