Adrian Bogusłowicz
Prezes Lokalnej Organizacji Turystycznej w Krynicy Morskiej
Ukończył kierunek o profilu turystycznym na WSTiH w Gdańsku, zawodowo związany jest z Krynicą Morską, gdzie od kilkunastu lat udziela się też społecznie i działa na rzecz promocji całego regionu.

Karierę w turystyce zaczynał w 1996 r. w biurze podróży w Elblągu, gdzie zajmował się sprzedażą agencyjną i organizacją kolonii i wycieczek szkolnych. Od 1998 r. jest związany zawodowo z Mierzeją Wiślaną, którą promuje na portalu www.mierzeja.pl.

Od 2001 roku do dziś prowadzi Centrum Informacyjno-Turystyczne w Krynicy Morskiej oraz biuro wynajmu Nadmorskich Pokoi i Apartamentów w Krynicy Morskiej. W 2011 r. został współtwórcą i współwłaścicielem restauracji „Nadmorska” w Krynicy Morskiej. Od 2012 r. do dziś prowadzi też Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Krynicy Morskiej – Piaski.

W 2001 r. był jednym z głównych pomysłodawców i organizatorów Krynickich Spotkań Turystycznych dla dziennikarzy. Wspólnie z członkami krynickiego LOT-u i Urzędem Miasta w Krynicy Morskiej organizował je w maju każdego roku przez 15 lat.

W 2003 r. był głównym pomysłodawcą i twórcą ulicy Teleexpressu w Krynicy Morskiej. co roku w jeden z wakacyjnych weekendów całe miasto wspólnie z zespołem tego najpopularniejszego telewizyjnego programu informacyjnego świętuje rocznicę utworzenia ulicy. Jest też jednym z inicjatorów współpracy dwóch Krynic pod hasłem „Krynica jest jedna, a miasta są dwa”.

Prezesem Lokalnej Organizacji Turystycznej w Krynicy Morskiej został w 2004 r. i funkcję tę pełni do dziś. W ramach działalności społecznej udziela się też w Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, gdzie od 2008 r. był przewodniczącym Komisji Rewizyjnej, a od 2010 r. członkiem zarządu.

WYSTĄPIENIA

Program V Forum Promocji Turystycznej
We Wrocławiu będziemy rozmawiali o narzędziach promocji dla biur podróży, o tym, jak promować razem Dolny Śląsk i jego stolicę oraz o tym, jak promować turystykę, której motywem przewodnim jest woda
ZAINTERESOWANY?

DOŁĄCZ DO NAS

  • TOUR HUB Sp. z o.o. : Ul. Wspólna 63B lok. 2 00-687 Warszawa NIP: 7010944321