ORGANIZATORZY

Co nas wyróżnia? Codziennie aktualne newsy, ciekawe opinie, komentarze; dynamiczny rozwój; grono wiernych czytelników i odbiorców newslettera

Hydropolis to unikalne w skali kraju i świata centrum wiedzy o wodzie, które łączy walory edukacyjne z nowoczesną formą wystawienniczą i rozrywkową.

PARTNERZY

Izba lobbuje na rzecz tworzenia warunków rozwoju życia gospodarczego w tym szczególnie hotelarstwa i gastronomii oraz wspiera wszelkie inicjatywy gospodarcze swoich członków. Aktywnie uczestniczy w tworzeniu regulacji prawnych dotyczących sektora hotelarsko - gastronomicznego.

Chorwacka Wspólnota Turystyczna jest organizacją państwową, której główne zadanie polega na podejmowaniu działań marketingowych i PR w celu promocji walorów turystycznych Republiki Chorwacji na świecie.

Choć nie zawsze o tym pamiętamy, Mazowsze jest blisko!

Mobilna aplikacja Uniti jest narzędziem pracy dla przewodników turystycznych, jak i nowoczesnym rozwiązaniem dla turystów. Wychodząc naprzód potrzebie rynku, aplikacja stworzona została dla platform Android i iOS. Funkcjonalności aplikacji pozwalają przewodnikom na transmisję własnego głosu, na żywo, używając własnego smartfona i słuchawek, a także na komunikację z grupą turystów.

Marka MerlinX rozwinęła skrzydła w 2001 roku. Pomysł stworzenia porównywarki był jak na tamte czasy na polskim rynku bardzo nowatorski. Jednocześnie budził kontrowersje, ponieważ żaden organizator turystyki nie chciał dołączyć do systemu. Jedynie Neckermann, Itaka, Tui, Sindbad i Sun&Fun wspierali nasze pomysły i byli otwarci na współpracę. W późniejszym czasie do MerlinX dołączył Grecos, Alfa Star i Exim, a więc firma skupiła wokół siebie największych specjalistów od organizacji turystyki.

PATRONI

Agencja Informacyjna zajmuje się dostarczaniem informacji ważnych, interesujących i ciekawych z obszaru kultury i gospodarki. Publikuje też opinie, wywiady i reportaże.

Polska Izba Turystyki jest największą ogólnopolską organizacją samorządu gospodarczego przemysłu turystycznego, której działania skupiają się na ochronie interesów branży turystycznej oraz wspieraniu rozwoju polskiej przedsiębiorczości turystycznej.

CHCIAŁBYŚ SIĘ ZAPISAĆ NA WYDARZENIE?
Dołącz do grona fachowców od turystyki i promocji