MICE kluczem do promocji kierunku turystycznego

MICE kluczem do promocji kierunku turystycznego

Jak samorządowcy, organizacje, obiekty i sektor prywatny współpracują przy organizacji wydarzeń? Czy bez inwestycji w MICE da się jeszcze skutecznie promować miejsca? Jednym z punktów programu VI Forum Promocji Turystycznej będzie debata, w której porozmawiamy z przedstawicielami różnych podmiotów zaangażowanych w przemysł spotkań.

Debata poświęcona będzie znaczeniu wydarzeń dla promocji miast i regionów, poruszona zostanie kwestia zacieśnienia współpracy między zaangażowanymi podmiotami: biznesem, organizacjami i JST, o rezultatach, jakie daje organizacja wydarzeń i ich przełożeniu na efekt promocyjny w miastach i regionach, podać dobre przykłady współpracy. Warto przygotować się na pytanie o najważniejsze wydarzenia w Państwa obiekcie przygotowywane we współpracy z podmiotami z regionu / miasta.

O tym jak można wykorzystać organizację kongresów, wydarzeń, szkoleń do promocji danego miasta, regionu, kraju, dyskutować będą:

  • Katarzyna Urban – Kierownik Lubelskiego Convention Bureau,
  • Mateusz Czerwiński, wiceprezes Warszawskiej Organizacji Turystycznej, Anna Jędrocha, prezes zarządu Symposium Cracoviense, Marta Kicler, business development director w Mazurkas Travel Poland,
  • Jan Mazurczak, prezes Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej, Mariusz Nowak, CEO Ministry of Creativity, członek zarządu Klubu Agencji Eventowych SAR,
  • Izabela Stelmańska, zastępca dyrektora Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego w Warszawie,
  • Żaneta Szpakowska, dyrektor sprzedaży globalnej na Europę Wschodnią w Marriott International,
  • Artur Trukawiński, założyciel AT Hospitality Consulting & Management.

Moderatorami dyskusji będą: Marzena Markowska, zastępca redaktora naczelnego portalu WaszaTurystyka.pl oraz Michał Kalarus, redaktor naczelny Think MICE.

VI Forum Promocji Turystycznej odbędzie się 23 października 2019 roku w Hotelu Polonia Palace w Warszawie. Zarejestruj się!

Partnerzy MICE:

Leave a Comment

Aktualności

Najnowsze wiadomości o naszych wydarzeniach i tematyce związanej z promocją turystyczną
ZAINTERESOWANY?

DOŁĄCZ DO NAS

  • TOUR HUB Sp. z o.o. : Ul. Wspólna 63B lok. 2 00-687 Warszawa NIP: 7010944321