Potyczka Ekspertów: Cztery rzeki, cztery regiony

Potyczka Ekspertów: Cztery rzeki, cztery regiony

Jak przyciągać turystów nad rzekę w mieście i regionie? Jak rzeką promować miasto i region? Czy rzeka w mieście to błogosławieństwo czy przekleństwo? Na te pytania odpowiedzą eksperci podczas V Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie się 10 kwietnia w Hydropolis we Wrocławiu.

Wielokulturowy Nurt Bugu, Rok rzeki Wisły, Rzeka Warta Poznania, Wrocławiowi dobrze przy Odrze – za tymi hasłami kryją się różne akcje promujące wypoczynek nad i na rzekach.

Jak powinno się zachęcać zarówno mieszkańców miejscowości leżących nad rzekami, jak i turystów do korzystania z dobrodziejstw największych polskich rzek, dyskutować będą: Dorota Lachowska, wiceprezes Lubelskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, Jan Mazurczak, prezes Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej, Wiola Samborska, marketing menedżer z Hydropolis i MPWiK, Izabela Stelmańska, zastępca dyrektora Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego w Warszawie.

Na V Forum Promocji Turystycznej zapraszamy 10 kwietnia do Wrocławia. W tym roku wydarzenie odbędzie się w wyjątkowym miejscu – Hydropolis, czyli Centrum Wiedzy o Wodzie.

Leave a Comment

Aktualności

Najnowsze wiadomości o naszych wydarzeniach i tematyce związanej z promocją turystyczną
ZAINTERESOWANY?

DOŁĄCZ DO NAS

  • TOUR HUB Sp. z o.o. : Ul. Wspólna 63B lok. 2 00-687 Warszawa NIP: 7010944321