Czy Wrocław i Dolny Śląsk mogą lepiej współpracować przy promocji?

Czy Wrocław i Dolny Śląsk mogą lepiej współpracować przy promocji?

Temat wspólnej promocji regionu i jego stolicy nie od dziś budzi emocje. Podczas V Forum Promocji Turystycznej poruszymy go na przykładzie Dolnego Śląska. Czy istnieje konflikt między stolicą a regionem jeśli chodzi o działania promocyjne i dostęp do narzędzi? Debata odbędzie się 10 kwietnia we Wrocławiu.

Podczas III Forum Promocji, które również odbyło się we Wrocławiu, wiosną 2018 roku, duże emocje wśród uczestników wzbudziły relacje między Wrocławiem a miastami Dolnego Śląska w zakresie promocji turystycznej. Okazję do pogłębionej rozmowy na ten temat stworzymy podczas kolejnej edycji forum. Do debaty pt. „Czy Wrocław to Dolny Śląsk? Czy Dolny Śląsk to tylko Wrocław?” zaprosiliśmy osoby odpowiedzialne za promocję miasta i regionu oraz zaangażowane w działania promocyjne.

W debacie wezmą udział: Anna Żabska, prezes Zamku Książ, Rajmund Papiernik, dyrektor Dolnośląskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, Grzegorz Sokoliński, prezes Lokalnej Organizacji Turystycznej w Szklarskiej Porębie, Sylwia Osojca-Kozłowska, kierownik Referatu Turystyki Urzędu Miejskiego w Świdnicy, Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław S.A., oraz wszyscy uczestnicy konferencji.

Na V Forum Promocji Turystycznej zapraszamy 10 kwietnia do Wrocławia. W tym roku wydarzenie odbędzie się w wyjątkowym miejscu – Hydropolis, czyli Centrum Wiedzy o Wodzie.

Leave a Comment

Aktualności

Najnowsze wiadomości o naszych wydarzeniach i tematyce związanej z promocją turystyczną
ZAINTERESOWANY?

DOŁĄCZ DO NAS

  • TOUR HUB Sp. z o.o. : Ul. Wspólna 63B lok. 2 00-687 Warszawa NIP: 7010944321