Premiera przełomowej technologii na V Forum Promocji Turystycznej

Premiera przełomowej technologii na V Forum Promocji Turystycznej

Prezentacja możliwości Uniti, technologii, która z powodzeniem może zaoszczędzić organizatorom imprez turystycznych i wydarzeń kosztów wynajmu zestawów słuchawkowych, odbędzie się na V Forum Promocji Turystycznej. Uczestnicy przetestują aplikację na żywo.

Na rynku pojawiła się prosta i tania alternatywa dla zestawów słuchawkowych, wykorzystująca technologią mobilną. Uniti jest jednym z partnerów V Forum Promocji Turystycznej i będzie to pierwsze wykorzystanie tej technologii na żywo. Uczestnicy forum będą korzystali z niej aby uzyskać dostęp do tłumaczenia synchronicznego. Oraz otrzymywać inne ważne treści związane z organizacją forum.

Warsztat i prezentacja na żywo

Twórcy Uniti przygotowali też dla uczestników forum krótką prezentację połączoną z pięciominutowym warsztatem, opisującym wszystkie funkcjonalności aplikacji. Dzięki tym warsztatom będą oni mogli osobiście doświadczyć, jak łatwe może być używanie nowoczesnej technologii w codziennych sytuacjach.

Aby wziąć udział w warsztatach, należy mieć przy sobie naładowany smartfon i słuchawki. Prezentacja wymaga wcześniejszego ściągnięcia aplikacji Uniti na telefon i rejestracji. Linki do Apple Store in Google Play Store znajdują się na stronie internetowej aplikacji www.uniti-app.com.

Możliwości Uniti zaprezentują jej twórcy, Marcin Mirski i Sebastian Sikora.
Marcin Mirski większość swojego dorosłego życia spędził w USA, gdzie pracował w branży IT. Jego doświadczenie pochodzi z wieloletniego zarządzania sieciami IT dla dużych firm prawniczych na Florydzie.

Na początku 2002 roku Marcin dodał usługi programistyczne do oferty swojej firmy. Od tego czasu głównym celem stało się tworzenie aplikacji internetowych i systemów internetowych, a w 2016 roku stworzył WebCraft4U, LLC. Zespół WebCraft4U oferuje usługi rozwoju aplikacji i systemów internetowych dla wielu branż, w tym dla produkcji, restauracji, centrów dystrybucji, budownictwa i wielu innych branży. Z wieloletnim przyjacielem Sebastianem Sikorą, łącząc ich umiejętności, stworzyli aplikację UNITI, jako narzędzie wspomagające pracę przewodników turystycznych.

Sebastian Sikora to z wykształcenia hotelarz, ma ponad 20-to letnie doświadczenie w branży turystycznej. Najpierw prowadził własne biuro podróży specjalizujące się w organizacji socjalnego wypoczynku dla młodzieży i dorosłych we Włoszech dla największych zakładów pracy na Śląsku i Małopolsce. Potem był menedżerem jednego z hoteli czterogwiazdkowych w Warszawie potem dyrektor centrum szkoleniowego również w Warszawie.

Obecnie jest rezydentem turystycznym dla wiodących biur podróży w branży turystyki młodzieżowej na terenie włoskiego kurortu Rimini. Będąc bezpośrednio zaangażowany w codzienne działania organizacyjne dla pilotów, przewodników, grup i biur turystycznych, rozumie potrzebę rynku. W konsekwencji we współpracy z przyjacielem stworzyli aplikację UNITI będącą odpowiedzią na to wołanie.

Na V Forum Promocji Turystycznej zapraszamy 10 kwietnia do Wrocławia. W tym roku wydarzenie odbędzie się w wyjątkowym miejscu – Hydropolis, czyli Centrum Wiedzy o Wodzie.

Leave a Comment

Aktualności

Najnowsze wiadomości o naszych wydarzeniach i tematyce związanej z promocją turystyczną
ZAINTERESOWANY?

DOŁĄCZ DO NAS

  • TOUR HUB Sp. z o.o. : Ul. Wspólna 63B lok. 2 00-687 Warszawa NIP: 7010944321